Kategorie

Informace

Marketingová akce firmy Kronospan pro rok 2021.

Kronospan v roce 2021 přichází s kampaní Dekor měsíce. Každý měsíc představuje jeden atraktivní interiér s dekory ze svého portfolia. Smyslem je inspirace a dodání odvahy pro kreativní kombinace, které podtrhnou individuální styl či reflektují aktuální trendy. Každý měsíc se tak můžete těšit na tematickou vizualizaci s ukázkou dekorů z Globální a Trendové kolekce Kronodesign.

DEKOR měsíce: ŘÍJEN

Ať už se budeme bavit o klasické kanceláři ve firmě, nebo o pracovně doma, bývá to prestižní místo, kde řešíte důležité schůzky s kolegy, obchodními partnery a klienty. A popravdě přiznejme, že někteří zde tráví i více času než v ložnici, kuchyni nebo v obývacím pokoji. Proto je důležité vybavit interiér tak, aby byl nejen funkční a praktický, ale aby splňoval vaše představy o estetice a nadchl vás i každého, s kým zde budete jednat. Mělo by vám tam být prostě dobře.   

Dekor měsíce října: K363 PW Natural Aurora Elm                                            

09.jpg

Chceme-li vytvořit reprezentativní místo a zároveň podpořit dojem luxusu a nadčasovosti, je dobré použít kvalitní dekory a materiály, v našem návrhu jsme sáhli po klasickém dřevodekoru K363 PW Natural Aurora Elm.  Použit je nejen na nábytku, ale také na obkladu stěny, což dojem prestiže ještě umocňuje. K tomuto dekoru se skvěle hodí odstín 7184 BS Earth, jež připomíná tmavou, úrodnou půdu.  Jeho tóny jsou netradiční, je temný a nechává vedle sebe vyniknout dekor dřeva. Proto jsme jej aplikovali na stolovou desku a horní desku komody, ale i na korpus a police knihovny. Do palety jsme přidali ještě hřejivý odstín 8533 BS  Macchiato, jehož úkolem je prostor prosvětlit.  

K363.jpeg          

K363 PW Natural Aurora Elm                8533 BS Macchiato                                 7184 BS Earth

Až budete k dřevodekoru ladit neutrály, pečlivě si prohlédněte kresbu dřeva a jednotlivé odstíny, které se na něm objevují. Je to jednoduchý klíč, jak barvy kombinovat stejně jako v našem případě. Béžový odstín 8533 BS Macchiato i temný, hnědo-antracitový 7184 BS Earth je totiž na K363 PW Natural Aurora Elm k vidění.                                            

Jestliže jsou na vás vybrané odstíny příliš fádní, působí všedně nebo nudně přidejte k nim dostatek živých rostlin. Právě tyto přírodní odstíny skvěle vyniknou vedle zeleně a vzájemně se doplní. Tyto neutrální koncepty doplněné o rostliny jsou skvělou volbou právě do pracoven a kanceláří.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce říjen si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=MTitxiOlkJk

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: ZÁŘÍ

S nástupem dětí do školy se mnohdy mění i jejich dětský pokoj. A ať se nám to líbí nebo ne, děti rostou rychleji, než jsme občas ochotni připustit a jejich barevné preference se mění stejným tempem. Ukážeme si tedy návrh dívčího pokoje, ve kterém vládne dřevodekor K010 SN White Loft Pine, doplněný odstínem 7180 BS Mint a 7045 SU Satin.

Přestože malé slečny většinou preferují sytě růžovou barvu, je lepší nepodřizovat se při zařizování dětského pokoje jejich aktuálním představám a do dětského pokoje volit dekory v neutrálních a jemných barvách. Máte tak větší šanci, že v pokoji nebudete muset měnit nábytek co dva roky. Nabízí se například bílé, krémové a jemně šedé odstíny, ale můžete sáhnout i po dekoru dřeva, jako jsme to udělali  v našem případě.

Do dívčího pokoje jsme navrhli světlý dřevodekor K010 SN White Loft Pine, který v sobě spojuje bílé a teplé šedo-béžové odstíny. Díky této neutrální základně lze ostatní vybavení kombinovat téměř neomezeně. Abychom „rozbili“ velké plochy skříní, doplnili jsme návrh odstíny 7180 BS Mint a 7045 SU Satin, které zároveň dodají celému pokoji moderní a svěží dojem.         
K tomuto  barevnému rozvržení jsme v pokoji mladé slečny zvolili výmalbu a dekorativní závěsy v pudrově růžové barvě, která celému prostoru dodává romantickou atmosféru. Ve chvíli, kdy se tato barva mladé slečně omrzí, lze pudrově růžovou vyměnit za pastelově žlutou, sytě tyrkysovou, lila nebo jinou barvu a aniž bychom museli měnit nábytek, pokoj bude vypadat úplně jinak. 


U dětských pokojů ale neřešte pouze výběr barev, od určitého věku je totiž zásadní velikost pracovní plochy a  dostatek úložného prostoru. V dětském pokoji by ale neměla být podceňována ani správná volba doplňků, díky nimž si Vaše ratolest vytvoří z pokoje vlastní svět.  V našem návrhu jsme se rozhodli pro svítící dekoraci, která pokoj promění v dívčí budoár. 

          

K010 SN White Loft Pine.                      7180 BS Mint                                          7045 SU Satin

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce září si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=d2HlqTPf2Wk

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: SRPEN

Srpen bývá obvykle měsícem, kdy relaxujeme, užíváme si sluníčka, přírody a trávíme čas s rodinou. Jestliže nejste přívržencem chat a chalup, kde na Vás vždy, kromě relaxace, čeká i nějaká ta „práce kolem“, je pro Vás ideálním řešením prázdninový apartmán. A protože v apartmánu můžete trávit dovolenou v létě i v zimě, je dobré navrhnout si ho tak, aby Vám v něm bylo dobře v každém ročním období. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je samozřejmě i správná volba dekorů a materiálů, které v interiéru použijete. My Vám představíme kombinaci dřevodekoru K354 PW Colonial Grange Oak, odstínu 0245 SU Ocean a kovolaminátu AL05 Brushed Copper

Dekor měsíce srpna: K354 PW Colonial Grange Oak

Přiznejme si, že všichni potřebujeme občas relaxovat, načerpat novou energii a přijít na jiné myšlenky. Jednou z cest jak, jak toho dosáhnout, je i změna prostředí, ve kterém trávíme každodenní rutinu. Prázdninový apartmán může být dobrým řešením. Využijete ho nejen během dovolené, ale i o víkendech. A protože v apartmánu nebudete každý den a dekory se Vám zřejmě ani nestihnou okoukat, můžete být při návrhu více kreativní a volit nejen výraznější dekory ale i barvy. Je to tak, kombinace dekorů a barev, které si doma nedovolíte, v prázdninovém apartmánu vyniknou. Základem našeho návrhu se stal opět dřevodekor doplněný o barevný odstín a tentokrát i kovolaminát.

8%20Srpen%202%20verze.jpg

Pracovali jsme s dřevodekorem  K354 PW Colonial Grange Oak, který sice působí rustikálně, ale lze jej použít i do moderních prostor a vytvořit tak potřebný kontrast. Z dřevodekoru jsou navrženy horní skříňky kuchyňské linky a skříňka pod televizí v obývací části. Tento zajímavý dekor jsme doplnili výrazným tyrkysovým odstínem 0245 SU Ocean na spodních skříňkách kuchyňské linky. Jedná se o barevně sytý dekor plný energie. Měděný kovolaminát AL05 Brushed Copper svým metalickým povrchem oba dva dekory ještě rozzáří a dodává interiéru dojem luxusu a originality. Použili jsme ho jako zástěnu kuchyňské linky a je rovněž i na stěně za televizí.  

Do apartmánu jezdíte relaxovat a určitě nechcete trávit mnoho času úklidem. Proto je dobré do interiéru zvolit dobře udržovatelné a praktické materiály. Lamina a lamináty díky svým hladkým a dobře čistitelným povrchům praktické rozhodně jsou. Na pracovní desku v kuchyňském koutu jsme navíc použili interiérovou kompaktní desku řady Slim Line, která umožňuje spodní montáž dřezu. Díky této instalaci dřezu je vše v jedné hladké ploše bez drážek a přechodů, a tím pádem opět snazší na údržbu. 

          

K354 PW Colonial Grange Oak              0245 SU Ocean                                       AL05 Brushed Copper

Pro zútulnění stačí už jen vybavit apartmán dekoracemi, ale volte je citlivě a nepřežeňte to s množstvím, ať ty vybrané vyniknou.

Takto  navržený zářivý prostor si užívejte, a jestliže jej plánujete i pronajímat, věřte, že bude vynikat mezi ostatními.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce srpna si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=-zIATomF1-A

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: ČERVENEC

Nedostatek úložných prostor zřejmě trápí většinu českých domácností. A troufáme si říct - i těch zahraničních. I tak si například můžeme vysvětlit návrat retro stylu do obývacích pokojů, kdy se comebacku dočkaly obývací stěny „od stěny ke stěně“ a „od podlahy ke stropu“. V dnešní době si už ale každý může vybrat z velkého množství dekorů a materiálů a obývací stěny tak nejsou unifikované, naopak mohou vzniknout originální kousky, které ozdobí skutečně každý pokoj. V našem návrhu jsme vsadili na dřevodekor K086 Natural Rockford Hickory doplněný o klasický dekor 8100 Pearl White.

Dekor měsíce července: K086 Natural Rockford Hickory

Také máte pocit, že úklid vašich hlavních obytných prostor je nekonečný? Věci nemají své stálé místo, překládáte je z jedné strany místnosti na druhou podle toho, kde zrovna jste a hledání takto “uklizených“ věcí vám i celé rodině zbytečně zabírá čas? Řešení je přitom zcela jasné, stačí mít dostatek úložného místa. A obývací stěna je nejjednodušší cesta, jak si dostatek úložného prostoru zajistit. Doba nepraktických titěrných skříněk pod televizí je nyní pryč. A jak tedy získat co nejvíce úložného místa, a přitom si užívat každý moment strávený v obývacím pokoji, ať už zde budete sledovat televizi nebo hostit přátele, aniž byste měli pocit, že sedíte ve skladišti?   

V ideálním případě si rozvrhněte úložné prostory od stěny ke stěně, od podlahy ke stropu a nechte si je vyrobit na zakázku. Pečlivě rozčleňte otevřené police a uzavíratelné skříňky, aby celek působil koncepčně a proporčně. Poté vyberte vhodný dekor. Ten se stane dominantou místnosti. V našem případě jsme se rozhodli pro dřevodekor  K086 Natural Rockford Hickory, se zajímavou kresbou a  neutrální barevností. Tento dřevodekor je jemný, bez náznaku žlutých nebo oranžových podtónů. 

Moderní vzhled dekoru podtrhují  různé šedé odstíny v kresbě, díky nimž působí  velmi originálně a lze ho kombinovat s různými barevnými dekory.  

      

K086 Natural Rockford Hickory.             8100 Pearl White

Skvěle vypadá jak vedle teplých odstínů, jako je trendy červená a terakotová, tak i vedle široké škály chladných barev. Ať už jsou tedy vaše preference jakékoli, tento dřevodekor můžete kombinovat  s barvami sytými i pastelovými. Navíc kombinace velkých ploch s unibarvou pomáhá odlehčit velký kus nábytku. V našem návrhu jsme zvolili klasický bílý dekor 8100 Pearl White, který celek prosvětlí a zjemní. 

Doplňujícím materiálem zvolených dekorů v návrhu je matné sklo. Stěna je oživena ještě osvětlením. Příjemný dřevodekor působí útulným dojmem a při správné volbě rozvržení otevřených polic a zavřených skříněk nebude stěna ani vypadat mohutně, přestože bude poskytovat dostatečné množství úložného prostoru. Navíc správnou volbou doplňků, které jsou v dnešní době na trhu k dispozici, si každý vytvoří vlastní originální kousek, kde má každá kniha, dekorace i sklenice své místo.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce července si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=KDQ6-b3mD0M

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: ČERVEN

Dalším návrhem, kterému jsme se v rámci kampaně Dekor měsíce věnovali je interiér kuchyně spojené s jídelní a obývací částí. Kuchyně spojená s jídelní a obývací částí je zřejmě nejfrekventovanější místo v každém domě. A ať už se zde scházíte každý den na večeři, nebo se zde náhodně setkáváte během dne s ostatními členy rodiny, je to místo, které by v každém mělo vyvolat příjemný pocit útulného domova. Abychom tento pocit umocnili, použili jsme při návrhu dekor K104 SL Dark Lunar Stone zjemněný odstínem 7045 SU Satin a doplněný dekorem K078 PW Dark Riverside Cherry.

Dekor měsíce června: K104 SL Dark Lunar Stone

Přemýšlíte o neutrálně laděném interiéru v klasickém současném stylu a bílá s šedou není zrovna váš šálek čaje? Nevadí, nechte se inspirovat návrhem kuchyně spojené s jídelní a obývací částí, jež vyzařuje útulnost a pohodu, a přesto zachovává moderní vzhled interiéru.

V našem návrhu dominuje dekor K104 SL Dark Lunar Stone, použitý  na pracovní desce linky a ostrůvku. Tento lehce výrazný a přesto barevně neutrální dekor je navržen také na  obkladu za linkou a televizní stěnou v obývací části. Podařilo se nám tak opticky propojit celou místnost, kdy  linka přímo navazuje na nábytek v obývací části. Neskutečnou harmonii dodává prostoru použití jemného odstínu 7045 SU Satin na pohledových dvířkách. Abychom docílili útulnosti, kterou od tohoto prostoru očekáváme, použili jsme jako doplňkový materiál dekor třešně K078 PW Dark Riverside Cherry, který svým lehce načervenalým podtónem prostor zahřeje. 

            

K104 SL Dark Lunar Stone.                    7045 SU Satin                                          K078 PW Dark Riverside Cherry

K104 SL Dark Lunar Stone patří mez odolné HPL lamináty a je přímo určen pro výrobu  pracovních  nebo obkladových desek. Navíc povrch toho materiálu vynikne ještě víc v přirozeném denním světle, kdy je vidět jeho zajímavá struktura. Jelikož je dekor 7045 SU Satin  k dispozici jako lamino i laminát,  může si každý vybrat dle svých potřeb a možností, jaký materiál zvolí. Naopak pro stolovou desku z K078 PW Dark Riverside Cherry doporučujeme vybrat  mnohem odolnější variantu HPL laminátu.
Přestože jsme v návrhu ani na jednom dekoru nepoužili bílou barvu, působí celý interiér velmi lehce a vzdušně. A při vybírání doplňků do tohoto interiéru nebudou platit téměř žádná omezení, mohou být neutrální i výrazné, záleží na vašich vlastních představách o vašem domově.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce června si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=20VRoPSc0os

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: KVĚTEN

V rámci kampaně Dekor měsíce představuje Kronospan v květnu atraktivní návrh ložnice. Dekory použité v návrhu opět vycházejí z široké nabídky Globální a Trendové kolekce Kronodesign. 

Květen ve znamení luxusu, tak by se dal nazvat návrh ložnice, které vévodí  dřevodekor K079 PW Grey Clubhouse Oak doplněný odstínem 5981 BS Cashmere. Kovolaminát AL04 Brushed Gold celou koncepci návrhu podtrhuje. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou detaily v podobě použití kontrastní metalické nábytkové hrany HD29930 ABS od Hranipexu. 

Dekor měsíce května: K079 PW Grey Clubhouse Oak

Ať už se ložnice nachází ve velkém domě či v malém bytě, vždy se zřejmě jedná o místo, kam běžně nevodíte návštěvy. Přesto, nebo právě proto, by každá ložnice měla být „královstvím“ se vším všudy, místo kam se každý večer těšíte. 

V současné době už je návrh prostorné šatny připojené k ložnici samozřejmostí, týká se to ale pouze domů, nebo velkých bytů. Ve chvíli, kdy však není potřebný prostor pro samostatnou šatnu k dispozici, je logicky využívána ložnice pro umístění vestavných skříní. Tyto skříně musí disponovat co možná největším úložným prostorem. A v ten okamžik zřejmě každý řeší otázku, jak využít co nejvíce  místa pro úložné prostory, a přitom zachovat ložnici stylovou a luxusně vypadající.  

Řešením je, kromě promyšleného návrhu konstrukce nábytku, i vhodná kombinace materiálů. Inspirací může být použití dřevodekoru K079 PW Grey Clubhouse Oak v neutrálním šedém tónu s jemnou kresbou na větších plochách a oživení těchto ploch odstínem 5981 BS Cashmer. Přestože tento odstín vytvoří kontrast k dřevodekoru, barevně na něj navazuje. Dojem luxusu je zachován použitím kovolaminátu AL04 Brushed Gold na stěně za postelí, čímž vznikne dominantní prvek celé ložnice. 

K079.jpg            

K079 PW Grey Clubhouse Oak               5981 BS Cashmere                                  AL04 Brushed Gold

HD29930 23x1 zlatá broušená

Luxus spočívá ale samozřejmě i v detailech. Samotná kombinace deskových materiálů by tolik nevynikla bez použití vhodných nábytkových hran. Jemná kresba dekoru K079 PW Grey Clubhouse Oak vynikne při použití kontrastní metalické nábytkové hrany od Hranipexu, konkrétně HD29930 ABS hrana zlatá broušená v síle 1 mm. Hrana plynule navazuje na dekor AL04 Brushed Gold a dodává tak nábytku na rafinovanosti.  

Návrh ukazuje maximální možné využití plochy ložnice pro vznik úložných prostor, aniž by celek působil stísněně nebo přeplněně. Základem je kromě vybraných dekorů také vhodné rozložení nábytku, v návrhu jsou například otevřené niky, které „rozbijí“ velké plochy. Použité dekory vyniknou také díky důmyslnému nasvícení, které zajišťují svítidla ve stylu glamour. Potřebné útulnosti je docíleno kobercem, bez kterého si řada lidí ani ložnici představit nedovede.  

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan, hrany jsou od českého výrobce Hranipex.

www.kronospan-express.comwww.hranipex.cz

Návrh Dekoru měsíce května si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR. 

https://www.youtube.com/watch?v=F1FV79tViMU

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: DUBEN

V dubnu vás chceme oslovit dekory, jejichž kombinací se nám podařilo vytvořit nápaditý návrh koupelny, který zaujme svojí lehkostí a jednoduchostí. Návrh, který v dokonalé souhře pracuje s dřevodekorem K015 PW Vintage Marine Wood (evokujícím mola přístavních měst) a s modrým dekorem K099 SU Midnight Blue (připomínajícím vodní hladinu).

Dekor měsíce dubna: K015 PW Vintage Marine Wood

V koupelně začíná den většiny z nás. Koupelna by nás tedy měla pozitivně naladit na celý den a dodat nám potřebnou energii. Na druhé straně se koupelna mnohdy stává oázou klidu, kde po náročném dni relaxujeme a chceme přijít na jiné myšlenky. Koupelna tedy rozhodně není pouze místem každodenní hygieny a na její návrh je v současné době kladen velký důraz.

Představujeme vám návrh koupelny v námořnickém stylu, který rozhodně není nudný a fádní. Ráno vás nabije pozitivní energií a večer vás zklidní a vyvolá vzpomínky na dovolenou.

Námořnický styl je výrazný a přitom velmi jednoduchý. V tomto případě tedy rozhodně  není nutné vybírat designově výrazné keramické obklady a dlažbu, ty mohou v námořnickém stylu zůstat zcela neutrální. Naopak velkou roli sehrají použité dekory nábytku. V našem návrhu  jsme zvolili zajímavý dekor K015 PW Vintage Marine Wood, který již svým názvem naznačuje, že do námořnického stylu prostě patří. V tomto dekoru je vyrobena praktická skříňka pod umyvadly s  černými úchytkami. Abychom prostor oživili a podtrhli námořnický styl, doplnili jsme dříve zmíněný dřevodekor klasickým modrým odstínem dekoru  K099 SU Midnight Blue, který je použit na velké vestavné skříni. Dohromady tvoří tato kombinace dekorů základ námořnického stylu. Následujícím krokem je vybavení interiéru doplňky s námořnickou tematikou. Díky oblíbenosti tohoto stylu je na trhu dostatečný výběr těchto doplňků, a každý si  tak vytvoří svůj originální interiér. Co se týká navrhovaných materiálů, tak dekory K015 PW Vintage Marine Wood K099 SU Midnight Blue jsou k dispozici jako lamino desky, ale také jako HPL laminát. HPL laminát je do koupelen vhodnější,  díky své odolnosti vydrží i extrémnější podmínky v koupelně. Pozornosti by nemělo uniknout ani použití kompaktní desky SLIM LINE, která se nachází v nice u sprchového koutu. Tento typ materiálu je opravdu velmi odolný vůči vodě, a tak jej lze aplikovat i do těchto exponovaných částí. V bílém provedení SLIM LINE 8685 SU se navíc hodí nejen do námořnického stylu, ale lze ho použít víceméně v každém návrhu koupelny.

            

K015 PW Vintage Marine Wood              K099 SU Midnight Blue  

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: BŘEZEN

Za dekor měsíce března jsme vybrali K350 RT Concrete Flow, který reflektuje šedivé kulisy aktuální přírody prostoupené obnaženým dřevem a prvními jarními paprsky. Přesně takovou atmosféru jsme promítli do pokoje pro mladého muže na hranici svého bezstarostného dětství – dřevo a nekompromisní dospělosti – beton.

Studentský pokoj pro kluka nebo pracovnu pro mladého muže je třeba zařídit v „chlapských“ barvách a dekorech. Mezi oblíbené barvy této skupiny patří šedá a možná vás pánové překvapí tím, že touží i po dekoru dřeva. Proto jsme také do vizualizace studentského pokoje zvolili velmi univerzální a přesto nepřehlédnutelný dekor Concrete Flow, jenž věrně imituje betonový povrch. Navíc v kombinaci s neutrálně laděným pískovaným dubem K076 PW Sand Expressive Oak.

Tyto dekory fungují skvěle jako neutrální a přesto velmi inspirativní základna. Použít je lze jako lamino desky v síle 18 i 36 mm na různý typ nábytku - od skříní a postele až po pracovní stůl a obklad stěny. K této neutrální kombinaci v industriálním duchu můžete přidat další dekor dřeva, například i v podobě podlahy, nebo jinou výraznou uni barvu. V našem případě jsme sáhli po signální žluté, evokující první jarní paprsky, která zásadně podtrhla celkový výraz interiéru. Kdo nemá rád výrazné barvy, může nechat oba dekory vyniknout jen v této osobité dvojici a už k nim téměř nic nepřidávat. Stačí černé, béžové nebo stříbrné doplňky!

      

K350 RT Concrete Flow                           K076 PW Sand Expressive Oak


Decor Concrete Flow patří do kolekce pěti dekorů s označením „Flow“, které jsou ve vzorkovníku nepřehlédnutelné. Nekompromisní Flow řada je totiž velmi žádaná! A není se čemu divit. Černý Chacrcoal Flow je dramatický, SilK Flow je jemně béžový a naprosto univerzální. Antracitový Iron Flow je 100% industriální a hnědý Rusty Flow se hodí i k venkovskému stylu. A ten pátý – Concrete Flow – ten už znáte!

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: ÚNOR

Dekor měsíce - únor K365 Cost Evoke Oak

K365 Cost Evoke Oak

DEKOR měsíce: LEDEN

K369 Cloud Nebola, dekor měsíce leden

K369 Cloud Nebula

Dekor měsíce LEDEN K369 Cloud Nebula