Kategorie

Informace

Marketingová akce firmy Kronospan pro rok 2021.

DEKOR měsíce: BŘEZEN


Kronospan v roce 2021 přichází s kampaní Dekor měsíce. Každý měsíc představuje jeden atraktivní interiér s dekory ze svého portfolia. Smyslem je inspirace a dodání odvahy pro kreativní kombinace, které podtrhnou individuální styl či reflektují aktuální trendy. Každý měsíc se tak můžete těšit na tematickou vizualizaci s ukázkou dekorů z Globální a Trendové kolekce Kronodesign.

Za dekor měsíce března jsme vybrali K350 RT Concrete Flow, který reflektuje šedivé kulisy aktuální přírody prostoupené obnaženým dřevem a prvními jarními paprsky. Přesně takovou atmosféru jsme promítli do pokoje pro mladého muže na hranici svého bezstarostného dětství – dřevo a nekompromisní dospělosti – beton.

Studentský pokoj pro kluka nebo pracovnu pro mladého muže je třeba zařídit v „chlapských“ barvách a dekorech. Mezi oblíbené barvy této skupiny patří šedá a možná vás pánové překvapí tím, že touží i po dekoru dřeva. Proto jsme také do vizualizace studentského pokoje zvolili velmi univerzální a přesto nepřehlédnutelný dekor Concrete Flow, jenž věrně imituje betonový povrch. Navíc v kombinaci s neutrálně laděným pískovaným dubem K076 PW Sand Expressive Oak.

Tyto dekory fungují skvěle jako neutrální a přesto velmi inspirativní základna. Použít je lze jako lamino desky v síle 18 i 36 mm na různý typ nábytku - od skříní a postele až po pracovní stůl a obklad stěny. K této neutrální kombinaci v industriálním duchu můžete přidat další dekor dřeva, například i v podobě podlahy, nebo jinou výraznou uni barvu. V našem případě jsme sáhli po signální žluté, evokující první jarní paprsky, která zásadně podtrhla celkový výraz interiéru. Kdo nemá rád výrazné barvy, může nechat oba dekory vyniknout jen v této osobité dvojici a už k nim téměř nic nepřidávat. Stačí černé, béžové nebo stříbrné doplňky!

      

K350 RT Concrete Flow                           K076 PW Sand Expressive Oak


Decor Concrete Flow patří do kolekce pěti dekorů s označením „Flow“, které jsou ve vzorkovníku nepřehlédnutelné. Nekompromisní Flow řada je totiž velmi žádaná! A není se čemu divit. Černý Chacrcoal Flow je dramatický, SilK Flow je jemně béžový a naprosto univerzální. Antracitový Iron Flow je 100% industriální a hnědý Rusty Flow se hodí i k venkovskému stylu. A ten pátý – Concrete Flow – ten už znáte!

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Videa všech Dekorů měsíce najdete na YouTube kanálu KRONOSPAN CR:

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ

DEKOR měsíce: ÚNOR

Dekor měsíce - únor K365 Cost Evoke Oak

K365 Cost Evoke Oak

DEKOR měsíce: LEDEN

K369 Cloud Nebola, dekor měsíce leden

K369 Cloud Nebula

Dekor měsíce LEDEN K369 Cloud Nebula