Kategorie

Informace

Vážení zákazníci.

Dle rozhodnutí vlády České republiky bude naše provozovna od 16.3.2020 uzavřena pro maloobchodní prodej. 

Objednávky budou přijímány pouze telefonicky nebo emailem, rozvoz zboží pro registrované zákazníky nebude omezen. 

Po telefonické dohodě bude umožněno registrovaným zákazníkům předem objednané zboží na prodejně vyzvednout. 

Při vstupu do areálu používejte ochranné roušky.

Upřednostňujte prosím bezkontaktní platby.

Předem děkujeme za pochopení, respektování krizových opatření a děkujeme za Vaši trpělivost při vyřizování objednávek.

Kolektiv firmy Delika, s.r.o.

Provozní doba DELIKA SKLAD: Po-Pá 7:00-15:30

Provozní doba DELIKA STOLÁRNA: Po-Pá 7:00-11:00, 11:30-15:30

O společnosti

Společnost DELIKA, s.r.o. byla založena v dubnu roku 1992. Máme tak za sebou více než dvacet sedm úspěšných let, během kterých se firma neustále vyvíjí. Za celou dobu naší činnosti jsme získali nemalé zkušenosti v oblasti velkoobchodního prodeje truhlářským sortimentem a v posledních letech také v oblasti výroby nábytku. Tyto zkušenosti společně s finanční dostupností a kvalitou jsou hlavním důvodem oblíbenosti námi nabízených výrobků.

DELIKA, s.r.o. je především obchodní společností se zaměřením pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. V našem skladu nabízíme hlavně celoplošné materiály DTD, LTD, MDF, OSB, pracovní desky, parapety, dřezy apod. Důležitou součástí je bezpochyby sklad nábytkových hran v široké nabídce dekorů (papír, dýha, nákližek, ABS, PVC), nábytkového kování různých značek a spousta nezbytných doplňků v přijatelných cenách, bez kterých se neobejde žádný nábytek.

V roce 2001 jsme však uvedli do provozu i stolařskou dílnu, která je vybavena nářezovým centrem SCM SIGMA 105D PLUS, olepovačkou hran ABS OTT TORNADO a CNC strojem. Z původního úmyslu pouze nařezávat materiál se zrodilo samostatně fungující oddělení, kde je možno od původního návrhu vyrobit a namontovat kvalitní nábytek na míru každému zákazníkovi (kuchyňské linky, vestavné skříně, kancelářský nábytek, apod.).

Tím však naše služby nekončí! Samozřejmostí je pro nás také rozvoz u nás zakoupeného materiálu naší vlastní dopravou a další rozšiřování sortimentu i služeb dle přání našich zákazníků a rostoucích nároků dnešní doby.

Vyzkoušejte nás!!