Kategorie

Informace

Vážení zákazníci.

Ve čtvrtek 28.9. a v pátek 29.9. bude naše firma uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Provozní doba DELIKA SKLAD: Po-Pá 7:00-15:30

Provozní doba DELIKA STOLÁRNA: Po-Pá 7:00-11:00, 11:30-15:30

O společnosti

Společnost DELIKA, s.r.o. byla založena v dubnu roku 1992. Máme tak za sebou více než dvacet sedm úspěšných let, během kterých se firma neustále vyvíjí. Za celou dobu naší činnosti jsme získali nemalé zkušenosti v oblasti velkoobchodního prodeje truhlářským sortimentem a v posledních letech také v oblasti výroby nábytku. Tyto zkušenosti společně s finanční dostupností a kvalitou jsou hlavním důvodem oblíbenosti námi nabízených výrobků.

DELIKA, s.r.o. je především obchodní společností se zaměřením pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. V našem skladu nabízíme hlavně celoplošné materiály DTD, LTD, MDF, OSB, pracovní desky, parapety, dřezy apod. Důležitou součástí je bezpochyby sklad nábytkových hran v široké nabídce dekorů (papír, dýha, nákližek, ABS, PVC), nábytkového kování různých značek a spousta nezbytných doplňků v přijatelných cenách, bez kterých se neobejde žádný nábytek.

V roce 2001 jsme však uvedli do provozu i stolařskou dílnu, která je vybavena nářezovým centrem SCM SIGMA 105D PLUS, olepovačkou hran ABS OTT TORNADO a CNC strojem. Z původního úmyslu pouze nařezávat materiál se zrodilo samostatně fungující oddělení, kde je možno od původního návrhu vyrobit a namontovat kvalitní nábytek na míru každému zákazníkovi (kuchyňské linky, vestavné skříně, kancelářský nábytek, apod.).

Tím však naše služby nekončí! Samozřejmostí je pro nás také rozvoz u nás zakoupeného materiálu naší vlastní dopravou a další rozšiřování sortimentu i služeb dle přání našich zákazníků a rostoucích nároků dnešní doby.

Vyzkoušejte nás!!